سردبیر

انتصاب سردبیر جدید نشریه دانشگاه کارآفرین

کایزن، رمز چابکی سازمان‌ها در هزاره جدید

انتصاب سردبیر جدید نشریه دانشگاه کارآفرین

ماهنامه دانشگاه کارآفرین، در سال 1395 باهدف ترویج فرهنگ کارآفرینی در دانشگاه‌ها به مدیریت دکتر امیررضا علیزاده مجد، دانش‌آموخته دکتری تخصصی کارآفرینی در آموزش عالی، تأسیس گردید و طی چهل شماره فعالیت در شش سال، در نقطه بهینه‌ای قرار دارد. پیرو جلسه برگزارشده توسط شورای سیاست‌گذاری نشریه دانشگاه کارآفرین و در راستای جانشین پروری، تصمیمی در باب انتصاب سردبیر جدید اتخاذ و طی حکمی از سوی دکتر امیررضا علیزاده مجد به شرح ذیل ابلاغ گردید:

سرکار خانم مهندس عارفه داودی

با سلام و احترام

نظر به دانش و تجربه ارزشمند حضرتعالی در حوزه‌های مدیریت کسب‌وکار، کارآفرینی و رسانه، به‌موجب این حکم، شما را به سمت سردبیر نشریه دانشگاه کارآفرین منصوب می‌نمایم.

امید است با توکل به خداوند متعال و نگرش متکی بر دانش و تخصص شما و با بهره‌گیری از ظرفیت و پتانسیل موجود و تعامل حداکثری، همه توان و تجربه خویش را در راستای ترویج فرهنگ کارآفرینی در دانشگاه‌های کشور و ارتباط بیش‌ازپیش صنعت و دانشگاه به‌کارگیرید. توفیق روزافزون شمارا از خداوند بزرگ خواستارم.

ضمناً طی این انتصاب، از زحمات چندساله مهندس علیرضا سرحدی تقدیر و تشکر به عمل آمد و طی حکمی توسط مدیرمسئول، ایشان به‌عنوان مشاور مدیرمسئول منتصب گردیدند.

امیدواریم این تغییرات زمینه‌ساز رشد و تعالی این نشریه و ترویج بیش‌ازپیش فرهنگ کارآفرینی در کشور شود.

دکتر امیررضا علیزاده مجد/ مدیر مسئول نشریه دانشگاه کارآفرین
سردبیر