SBDC جوایز کارآفرینی سال را اهدا می‌کند

SBDC جوایز کارآفرینی سال را اهدا می‌کند

دوم از سمت چپ، هکتور آلوریو، صاحب کافه هات اسپات، در اینجا با مقامات مرکز توسعه مشاغل کوچک و ادی ساندکیست شهردار جیمز تاون تصویر شده است. آلوریو یکی از جوایز کارآفرینان سال SBDC را دریافت کرد.


بیماری همه‌گیر جهانی تأثیر دائمی بر جامعه کسب‌وکارهای کوچک داشته است و بسیاری از مشاغل نمی‌دانند که آیا باز خواهند ماند یا خیر.

بااین‌حال، مرکز توسعه مشاغل کوچک در کالج جامعه جیمزتاون تلاش‌های فوق‌العاده جامعه تجاری کوچک محلی را برای ادامه عملیات موفق مشاغل خود در این زمان‌های بی‌سابقه به رسمیت می‌شناسد. در تلاش برای به رسمیت شناختن جامعه تجاری مقاوم، SBDC اولین جایزه کارآفرینان سال را برای منطقه  ایجاد کرد. SBDC خوشحال است که صاحبان مشاغل کوچک زیر را در Chautauqua و Cattaraugus County به‌عنوان کارآفرینان سال شناخته است:

  1. هکتور آلوریو، کافه داغ
  2. جکی فرانسیس، فروشگاه عمومی اشویل
  3. جسیکا گیلبرت، مد آکو گریس اکو مد
  4. شانون ویپل، برش سفارشی

این افراد به دلیل موفقیت در داشتن مشاغل کوچک در منطقه  انتخاب شده‌اند و برای دریافت جایزه در سطح ایالت نیز نامزد شده‌اند. هرکدام از آن‌ها موانع را پشت سر گذاشته و به رشد اقتصادی منطقه به‌عنوان صاحبان مشاغل زن و اقلیت کمک کرده‌اند.

SBDC مفتخر است که با جامعه کسب‌وکارهای کوچک در Chautauqua، Cattaraugus و Allegany County همکاری می‌کند. به گفته مدیر SBDC، کورتنی کوراتولو، “این افراد نه تنها از تیم مشاوران SBDC الهام گرفته‌اند، بلکه دیگران را نیز که در راه‌اندازی مشاغل کوچک خود در منطقه ما علاقه‌مند هستند، الهام بخشیده‌اند. تماشای رشد هر یک از این افراد و مشاهده موفقیت در دوره عدم قطعیت اقتصادی بسیار لذت‌بخش بوده است.”

به‌عنوان یک کارآفرین اقلیت، هکتور آلوریو کافه خود را در روز ولنتاین 2020، درست قبل از شروع همه‌گیری COVID-19 افتتاح کرد. در طول تعطیلی، او خدمات خارج از خانه را اجرا کرد و نه تنها زنده ماند، بلکه شکوفا شد.

جکی فرانسیس در سال 1991 فروشگاه عمومی اشویل را افتتاح کرد و به‌سرعت محلی برای مردم محلی و گردشگران شد که می‌آمدند و از غذاهای تهیه شده استفاده میکردند. این نه تنها به دلیل تصمیمات تجاری خوب، بلکه همچنین با هدف بیشتر در ذهن-ایده جامعه، به مدت 30 سال افتتاح شده است. این جایزه توسط SBDC در کالج جمیت تاون و SBDC در دانشگاه بینگهامتون اهدا می‌شود.

جسیکا گیلبرت یک کارآفرین زن است که در دوران همه‌گیری قادر به ایجاد یک حضور آنلاین موفق بود، یک ساختمان جدید در Ellicottville برای فروشگاه خود خریداری کرد، شروع به تولید مارک شخصی خود کرد و رشد قابل‌توجهی را شاهد بوده است.

شانون ویپل یکی دیگر از کارآفرینان زن است که دارای انعطاف‌پذیری و اراده است. باوجود مبارزات شخصی و حرفه‌ای ناشی از همه‌گیری، او اراده قوی، خوش‌بینی و خلاقیت خود را برای موفقیت در تجارت خود نشان داده است.

هولگر اکانگر، معاون امور آمادگی نیروی کار در JCC، همچنین گفت: “JCC بر کار با کارآفرینان در منطقه متمرکز است و از ارج نهادن به این افراد از طریق SBDC مشتاق است. هر یک از این کارآفرینان الگویی برای دیگران برای راه‌اندازی مشاغل کوچک هستند و امیدواریم با این افراد برای اطمینان از موفقیت آن‌ها همکاری کنیم. درواقع، ما درحال‌توسعه گواهینامه کارآفرینی طی 10 ماه آینده هستیم و امیدواریم آموزش لازم برای صنایع مختلف را ارائه دهیم. ”

 

نویسنده : هیئت تحریریه دانشگاه کارآفرین