آیا خودرو هم نیاز به مولتی ویتامین دارد؟

آیا خودرو هم نیاز به مولتی ویتامین دارد؟

بررسی عملکرد مكمل سوخت و انژكتورشوى پتروتكس

 

امروزه با توجه به ظرافت و پیچیدگی موتورهای بنزینی در خودروهای پیشرفته جهان، استفاده از مکمل‌های سوختی را نمی‌توان نادیده گرفت. نیاز به بنزین با درجه اکتان بالاتر به‌خصوص در موتورهای توربو احساس می‌شود كه اين امر با استفاده از اکتان‌افزاهای با کیفیت بالا و مورد اعتماد (كه از سوی کارشناسان و متخصصان این حوزه نیز بسیار توصیه شده است)، برطرف می‌شود.

اکتان‌افزای پتروتکس، تحت لیسانس شركت پتروتکس آلمان می‌باشد که از محصولات شناخته‌شده و مورد اعتماد در بازار می‌باشد و توسط شرکت اروندشیمی، تولید و عرضه می‌شود. از ویژگی‌های منحصربه‌فرد اكتان بوستر پتروتكس می‌توان به طراحی دومنظوره آن اشاره نمود که علاوه بر افزايش درجه اكتان و آرام‌ترسوزى سوخت، دارای نوعى شويندگى تكنيكى است كه كك و صمغ و دوده‌های ناشی از احتراق ناقص بنزین و یا بنزین کهنه (بیش از 6 ماه) را در خود حل كرده و سبب تنفس هر چه‌بهتر موتور خودرو می‌گردد. واضح است که این کک و صمغ ایجادشده باعث گرفتگی مجاری و منافذ تنفسی انژکتور موتور گرديده و اين امر علاوه بر به‌هم‌ریختگی مخلوط سوخت هوا در موتور خودرو باعث تشديد تشكيل كك بر روى سطوح درون موتور، كاهش راندمان موتور و لرزش محسوس و يا نامحسوس آن می‌شود.

استفاده از این محصول مزایای دیگری نیز برای موتورهای بنزینی دارد و علاوه بر بالا بردن درجه اکتان به میزان 8 واحد، موجب افزایش قدرت موتور، پاک‌سازی انژکتور و موتور، کاهش صدای موتور و افزایش طول عمر کاتالیزور و اگزوز می‌شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *