انتخاب یک ایرانی از میان 10 فرد تاثیرگذار در جهان

انتخاب یک ایرانی از میان 10 فرد تاثیرگذار در جهان

به گزارش خبرنگار دانشگاه کارافرین ، کمیته بین‌المللی جوانان جهان، سازمان غیرانتفاعی «کمیته بین‌المللی جوانان»(JCI) وحید رجبلو را به‌عنوان یکی از ۱۰ جوان تاثیرگذار در سراسر جهان در فهرست ۲۰۲۰ خود انتخاب کرده است.

این نخستین باری است که یک جوان ایرانی در فهرست ۱۰ فرد تاثیرگذار کمیته بین‌المللی جوانان انتخاب شده است. سازمان مذکور سالانه ۱۰ رهبر جوان و کمتر از ۴۰ سال را از سراسر جهان به‌عنوان افراد تاثیر گذار انتخاب می‌کند.

هر کدام از این افراد دستاوردهای خارق‌العاده‌ای را در حوزه رشد فردی، کسب‌وکار و کارآفرینی، اقدامات اجتماعی و همکاری‌های بین‌المللی دارند. در بیانیه این سازمان آمده است: «دستاوردهای خارق‌العاده این افراد در توسعه فردی، تجارت، کارآفرینی، اقدامات اجتماعی و همکاری‌های بین‌المللی دلیلی برای انتخاب این ۱۰ فرد تاثیرگذار است.»

در سال ۲۰۲۰ این سازمان وحید رجبلو را به‌عنوان یکی از ۱۰ منتخب خود برگزیده است. وحید رجبلو یک کارآفرین ایرانی با ۹۸ درصد معلولیت است که استارت‌آپ توانیتو را توسعه داده است.

این جوان ایرانی طی چند سال گذشته با راه‌اندازی این پلت‌فرم آنلاین پلی ارتباطی میان توان‌جویان و خدمت‌رسانان ایجاد کرده و توانسته حدود هزار شغل غیرمستقیم ایجاد کند. ۱۰ جوان منتخب این سازمان غیرانتفاعی در مراسم جوایز JCI ۲۰۲۰ که در نوامبر برگزار می‌شود، معرفی خواهند شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *