این کارآفرین 19 ساله اسرار بازار خرده فروشی زیرزمینی میلیارد دلاری را به نمایش می گذارد

این کارآفرین 19 ساله اسرار بازار خرده فروشی زیرزمینی میلیارد دلاری را به نمایش می گذارد

 

براندون وب (Brandon Webb) با بهره گیری از وسواس آماری آمریکا با پا زدن زندگی می کند. براندون 19 ساله که در لس آنجلس مستقر است، مؤسس Hypluxe، این انجمن تنها به اسرار فروش بازار عظیم ثانویه را برای کفشهای ورزشی محدود می شود.

 

Webb می گوید که او با یک تیم از کارشناسان کار می کند تا مطمئن شود در خصوص فروش مجدد کفش ها با قیمت های غیرمنتظره. همانطور که Webb به کارآفرین توضیح داد، “در سال 2018، Nike یکی از محبوب ترین کفش های ورزشی را که تا به امروز به نام Off White Air Jordan 1” White “منتشر کرده است، تنها برای 190 دلار به فروش رسانده است.

با استفاده از کفش های منحصر به فرد که تقریبا هر هفته عرضه می شود، خودی ها تخمین می زنند که این بازار ثانویه در سود آن در فروش 1 میلیارد دلار است.

 

چه چیزی باعث می شود تا کفش های ورزشی ارزش زیادی داشته باشند؟

شرکت های بزرگ مانند نایک و آدیداس، با همکاری مشهور و هنرمندان مانند ویرجیل آبلو و Kanye West، نسخه های جدیدی از مدل های کلاسیک را منتشر کرده اند. فروشندگان می دانند که این کفش های کتانی به فروش می رسند ، و به همین ترتیب همه کسانی که می خواهند آنها را بپوشند. ترکیبی از دسترسی محدود و تحریک آمیز قیمت ها را از طریق سقف در بازار ثانویه در اختیار می گذارد. ”

 

درس های بازاریابی شگفت انگیز از Kanye غرب

 

چگونه کفش های ورزشی را برای خرید و تلنگر انتخاب می کنید؟

“این یکی از بهترین چیزها در مورد این بازار است – من می دانم چه پیش خواهد آمد که سود آور باشد.” به محض اعلام شدن یک کفش کتانی، من یک ایده خوب از حاشیه را دارم. انگشت شست، همکاری هنرمندان، انحصاری های خاص کشور و کلاسیک های به روزرسانی معمولا به خوبی درهم می آیند.اینها شامل Yeezys (همکاری Kanye West با Adidas) و Nike Jordan  است. چگونه آنها محدود می شود، اما شما واقعا نمی دانید چیزی در مورد کفش های کتانی بدانید که چه چیزی ارزش خرید دارد. وبلاگ های Sneaker اکنون فهرست “محبوب ترین کفش های ورزشی آینده” را ایجاد می کنند و هر هفته آنها را به روز می کنند. به طور خلاصه، اگر وجود داشته باشد و در انحصارگرایی وجود دارد، پول لازم است. ”

 

چگونه بسیاری از جفت کفش را می گیرید؟

“من تقریبا تمام زوج هایم را به صورت آنلاین می گیرم. نماینده فروش متوسط ​​از برنامه های کامپیوتری به نام ربات ها استفاده می کند تا سعی کنند دستان خود را روی کفش های ورزشی بسوزانند. ربات ها تقریبا همه چیز را اتوماتیک می کنند، تلاش می کنند تا قبل از فروش چندین جفت از وب سایت ها را چک کنند، بسیار سریعتر از هر انسانها می توانند اینها را در میان بیشتر نمایندگی فروشان رایج می دانند، اما هیچ راهی برای برنده شدن در این نمایشگاه وجود ندارد – و همانطور که انتظار می رفت، ربات هایی که در دسترس عموم قرار دارند، کمتر از آنهایی هستند که به صورت خصوصی استفاده می شوند. سرمایه گذاران، هکرهای نخبه و افراد داخلی و نیز دسترسی به نرم افزارهای خصوصی که اساسا به ما یک انحصار بر روی عرضه می دهد. هنگامی که ما بر روی آنچه کیسه ها می خواهیم قفل شده ایم، چه اندازه و جایی برای خرید آنها، تجربه برتر، ابزار و تأمین مالی عمدتا موفقیت ما را تضمین می کند. ما می توانیم هزاران جفت از لپ تاپ هایمان را دریافت کنیم، در حالی که ممکن است کسی بتواند تمام شب را برای رسیدن به یک جفت واحد بپیمایند – حتی اگر از یک ربات استفاده کنند. اما، این بازی است. ”

8 درس موفقیت از غنی ترین شخص در سیاره

 

چقدر شما در یک قطره کتانی سرمایه گذاری می کنید؟

“هر نسخه متفاوت است و هدف اصلی این است که هرچه سریعتر آنها را قبل از فروختن آن ها خریداری کنند. در آن سال انتشار نسخه ی” Off White Air Jordan  ‘White’ من حدود 100 جفت داشتم و بقیه تیمم مشابه تعداد هر یک از جفت ها 190 دلار است و من حدود 6000 دلار را صرف راه اندازی کردم تا این اتفاق بیافتد، به همین ترتیب 25 هزار دلار است. کفش کتانی به طور انحصاری در اتحادیه اروپا منتشر شد، بنابراین قیمت های فروش مجدد بسیار بالا بود. در همان روز ما آنها را خریداری کردیم، اما امروزه سهام 100 کفش حدود 290،000 دلار ارزش دارد. برای یک روز کار خیلی بد نیست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *