شکست آزمون که تبدیل به یک هتلدار میلیونر شد

شکست آزمون که تبدیل به یک هتلدار میلیونر شد

هفته نامه BBC’s دارای پروفایل های مختلف تجاری از سراسر جهان است. این هفته ما با رابین Hutson، بنیانگذار و مدیر اجرایی هتل تجاری hotel Home UK صحبت می کنیم.

رابین Hutson’s به دلیل شکست های خود در مدرسه اکنون موفق شد.

او اکنون 62 سال دارد و از خاطراتش تعریف میکند:  من پایین ترین نمره را آورم و نتوانستم به کلاس ششم بروم، بنابراین باید کار دیگری برای انجام دادن پیدا می کردم.

در سن شانزده سالگی، من خیلی علاقه مند بودم که کارهای دخترانه مثل آشپزی انجام بدم و مادرم می گفت: من همیشه دوست داشتم که به آشپزخانه سر بزنم.

او به پسرش توصیه کرد تا در یک دوره ی هتلداری و تهیه غذا شرکت کند، که اشتیاق او را برای حرفه ای در صنعت مهمان نوازی نشان دهد.

او در سال 1994 میلادی ، شبکه زنجیره ای بین المللی را به نام “دو وین” ایجاد کرد که 10 سال بعد میلیونر شد. او و شریک تجاریش این شرکت را به ارزش 66 میلیون پوند فروختند.

در سال 2011، رابین یک مجموعه دیگر از هتل ها را به نام The Pig ساخت. در حال حاضر با شش محل در سراسر جنوب انگلستان، شرکت با نام تجاری – Home Grown Hotels – دارای درآمد سالانه بیش از 20 میلیون پوند مشغول به فعالیت می باشند.

 

در حالی که موفقیت حرفه رابین، او را “برترین هتلدار بریتانیا” نامیده اند، شما نمی توانید او را برای خدمت به یک دوره کارآموزی شایسته سرزنش کنید.

 

پس از فارغ التحصیلی از کالج غذا در سوری، در جنوب لندن، در اواسط دهه 1970، او به برنامه آموزشی مدیریت گروهی از هتل های ساویوی پیوست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *