معرفی پویش ملی پیشگیری از کرونا با محوریت مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی

معرفی پویش ملی پیشگیری از کرونا با محوریت مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رحیم سرهنگی از راه‌اندازی و معرفی پویش ملی پیشگیری از کرونا با همکاری مجموعه آریا داناک یکی از مراکز مشاوره و خدمات با شعار “ما خانه ماندن را مفید و راحت می‌دانیم” خبر داد.

وی در خصوص راه‌اندازی این پویش گفت: این پویش به پشتوانه شبکه گسترده‌ای از نیروهای متخصص و فعال، در بیش از ۳۰۰ شعبه فعال کارآفرینی در سطح استان‌ها و با هدف عبور از چالش کنترل بیماری کرونا تشکیل شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه پویش ملی پیشگیری از کرونا خدمات متعدد و متنوعی را به مردم و جامعه هدف ارائه می‌کند، افزود: این سامانه دارای ظر فیت‌های متعددی ازجمله، ایجاد سامانه آنلاین برای تشکیل جلسات عمومی و ستادی، ایجاد سامانه آنلاین به منظور برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی و برگزاری انواع آزمون های مجازی در مدارس و مراکز علمی است.

وی در بیان دیگر اهداف راه‌اندازی این پویش افزود: مشارکت در امور بازرگانی مربوط به کنترل بیماری کرونا از قبیل تامین مواد اولیه بهداشتی برای تولیدکنندگان دارای استاندارد تجارت، سفارش واردات اقلام بهداشتی از شرکت‌های خارجی، ارائه بسته فروش اینترنتی در قالب فروشگاه‌های مجازی به صاحبان کسب و کارهایی آسیب دیده از بیماری کرونا و برگزاری مسابقات اینترنتی و سر گرمی‌های خانواده از دیگر اهداف راه‌اندازی این پویش محسوب می‌شود.

سرهنگی با اشاره به نحوه ثبت نام متقاضیان در پویش ملی پیشگیری از کرونا اظهارکرد: ثبت نام در این پویش در دو مرحله انجام می شود. در مرحله اول اشخاص حقیقی یا حقوقی به عنوان حامی این طرح به منظور تقویت خدمات تعیین شده یا خلق ایده و ارائه خدمات جدید می‌توانند با مراجعه به سایت ariadanak.comنسبت به تکمیل فرمهای طراحی شده اقدام کنند.

وی افزود: در مرحله دوم ارائه خدمات به اشخاص حقیقی و حقوقی در این سامانه ارائه می‌شود.

سرهنگی در پایان یادآور شد: به زودی پرتال بهره مندی از خدمات پویش ملی پیشگیری از شیوع کرونا پس از نتیجه ثبت نام حامیان طرح ، رونمایی می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *