نخستین نشست عصرانه فناوری در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

نخستین نشست عصرانه فناوری در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

 

نخستین عصرانه فناوری در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به منظور ارائه راهکارهای موفقیت شرکت‌های دانش بنیان دانشگاه برگزار شد.

نخستین عصرانه فناوری در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با حضور فرهیختگانی همچون اصغر فتحی مشاور رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سیداحسان شیرنگی سرپرست اداره کل اقتصاد دانش بنیان و توسعه سرمایه‌گذاری دانش بنیان، مهندس سیدمحمدجواد صدری مهر سرپرست اداره کل امور پارک علم و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان ، مهندس وحید ضرغامی سرپرست اداره کل سیاست‌گذاری و نظارت راهبردی و همچنین دکتر حامد معیری کاشانی سرپرست اداره کل ایجاد توسعه آموزش های فناوری و خلاقیت برگزار شد.

مهندس صدری مهر سرپرست اداره کل امور پارک علم و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان در این جلسه با تأکید بر اینکه حضور در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، بودن در مکان و زمان مناسب است، گفت: همه مشکلات کشور امروز با فناوری حل می شود. از اینرو باید در پارک علم و فناوری دانشگاه تمام توان و تلاش خود را برای خلق فناوری و ایجاد کسب و کار به کار بگیریم.

در ادامه

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی به سمت دانشگاه نسل سوم و کارآفرین حرکت می کند، گفت: خوشبختانه تیم مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی شامل دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنا، دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه و دکتر دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی به حوزه فناوری توجه ویژه ای دارند که بسیار حائز اهمیت است.

وی ابراز امیدواری کرد هسته ها و شرکت های فناور دانشگاه آزاد اسلامی در کمترین زمان به سودآوری رسیده و مشکلی از مشکلات جامعه را حل کنند.

دکتر شیرنگی در این جلسه با تأکید بر اینکه ما در دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه فناوری به دنبال ایجاد کاری هستیم که مشکلات را حل کند، گفت: به منظور رفاه شرکت های دانش بنیان نیز سایتی در نظر گرفته شده تا این شرکت ها با استقرار در آنها بتوانند فعالیت های خود را بهتر انجام دهند.

وی افزود: در تلاشیم تا سازوکاری اتخاذ شود تا محصول شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری دانشگاه در بازار خود دانشگاه و با اولویت اول به فروش رود.

در این جلسه دکتر فرشید گلزاری کرمانی کارآفرین برتر سال 97 به ارائه نکات مهمی برای رسیدن به موفقیت شرکت‌های دانش بنیان پرداخت.

همچنین مهندس امیرحسین سیدی، دکتر اسکندری و سخایی از مدیران شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به ارائه گزارشی از اقدامات خود و همچنین روند موفقیت شرکت های خود پرداختند.

حاضران در جلسه نیز به پرسش و پاسخ در خصوص ایده ها و کسب و کارهای نو پرداختند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *